Szkółki tenisowe dla dzieci i młodzieży

Szkoła tenisa

Akademia Tenisa Miś rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży do szkółek tenisowych. Prowadzimy zorganizowane treningi tenisowe, które są świetnym rozwiązaniem na spędzanie wolnego czasu, a także idealnym sposobem na sportową sylwetkę oraz kondycję. Zajęcia prowadzone są dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania przez cały rok. Treningi prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską zgodnie z najnowszymi technikami nauczania.

Zajęcia te opierają się na różnych ćwiczeniach sprawnościowych, ogólnorozwojowych oraz tenisowych. Zajęcia poprawią sprawność fizyczną uczestników, pomogą w kształtowaniu koordynacji ruchowej oraz wpłyną na koncentrację. Dzięki zabawie dzieci wchodzą w świat tenisa poszerzając swoje umiejętności sportowe. Wykonywane ćwiczenia dopasowane są do wieku i umiejętności dzieci. Prowadzimy zajęcia zgodnie z najnowszymi metodami nauczania gry w tenisa (m.in. Tenis 10).

Przyjmujemy zapisy do zajęć indywidualnych oraz grupowych. Potrzebujemy znać tylko wiek dziecka i jego umiejętności, a także odpowiadające terminy zajęć. W każdej chwili jest możliwość dopisania się do istniejących już grup! W trakcie treningów do dyspozycji jest kawiarnia z tarasem w domku klubowym.

Tenis 10

Zajęcia są prowadzone z uwzględnieniem programu „Tenis 10″, który został wprowadzony przez Polski Związek Tenisowy. Jest  on opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation w ramach programu „Play & Stay” oraz rekomendowanego systemu nauczania dzieci „Tennis10’s”. Jego celem jest ujednolicenie szkoleń i rywalizacji dzieci do lat 10, a także zachęcenia dzieci do rozpoczęcia przygody z tenisem. Specjalnie opracowany i uporządkowany plan treningowy dla dzieci w różnym wieku – mniejsze korty, wolniejsze i lżejsze piłki oraz odpowiednie do wieku rakiety pozwalają na sprawne przygotowanie Państwa pociechy do gry w tenisa, która sprawi niesamowitą przyjemność.

call-to-action