Szkoła tenisa

Chcesz nauczyć się grać w tenisa? A może grasz już w tenisa i chcesz poprawić swoje umiejętności? Nasza doświadczona i dyspozycyjna kadra trenerska natychmiastowo wprowadzi Cię w świat tenisa. Już po pierwszych zajęciach zauważysz różnicę oraz postępy jakie zrobisz.

Prowadzimy naukę gry w tenisa:

Zajęcia indywidualne

Indywidualne zajęcia z trenerem dostosowane są do indywidualnych potrzeb zawodnika i pozwalają na osiągnięcie szybkich postępów w grze. Zajęcia dopasowane są do czasu wolnego uczestnika i mogą odbywać się nawet do kilku raz w tygodniu. W trakcie zajęć podnosimy umiejętności gry w tenisa, a także ćwiczymy sprawność poprawiając kondycję.

Zajęcia grupowe

Zajęcia tenisowe w grupach od 2 do 4 osób prowadzimy raz lub dwa razy w tygodniu w godzinach dopasowanych do uczestników. Zajęcia rozpoczynają się w momencie zebrania odpowiedniej liczby uczestników o zbliżonym poziomie zaawansowania lub istnieje możliwość dopisania się do istniejącej już grupy. Głównym celem zajęć jest nauka gry w tenisa, a także poprawa kondycji fizycznej.

Szkółki tenisowe dla dzieci

Prowadzimy zorganizowane treningi tenisowe dla dzieci i młodzieży, które są świetnym rozwiązaniem na spędzanie wolnego czasu, a także idealnym sposobem na sportową sylwetkę oraz kondycję.

Kursy tenisowe dla dorosłych

Organizujemy kursy tenisowe dla dorosłych, podczas których poznają Państwo podstawy gry w tenisa oraz jej zasady. Zajęcia przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn na każdym poziomie zaawansowania.
Zgłoś się do nas – a my specjalnie dla Ciebie przygotujemy trening indywidualny albo grupowy lub sam namów znajomych na naukę gry w tenisa.
Jest to idealny sposób, aby spędzić aktywnie czas w gronie przyjaciół!

call-to-action